Новини енергозбереження та енергоефективності

Як легко різати пінопласт без крихт самостійно?
Як правильно різати пінопласт? У нашій статті ми розповімо про способи різання і принципах роботи з пінопластом.
Дюбель: види та застосування, поради для правильного вибору кріплення
Підбір правильного кріплення при монтажі теплоізоляційних матеріалів важлива частина ремонтних робіт. Від цього залежить надійність всієї конструкції, ми пропонуємо вам дізнатись, які ж дюбеля варто використовувати і як це робити правильно.
Покрокова інструкція теплоізоляції фургона СВОЇМИ РУКАМИ
Промислові автомобілі при проведенні комерційної діяльності часто потребують поліпшення і адаптації. Сьогодні ми розповімо вам як правильно провести теплоізоляцію фургона САМОСТІЙНО.  
Пінополістирол для внутрішнього утеплення стін будинку, квартири, лоджії
Для утеплення квартири або будинку можна використовувати не лише пінопласт, але й пінополістирол. У нашій статті ми розповімо про особливості його використання, можливі плюси і мінуси для вас.
Як зробити стяжку з пінопластовими кульками самостійно?
Одна з основ ремонту - це роботи по заливці підлоги. Правильна рівна стяжка важлива частина робіт, результати якої ви будете відчувати в подальшому. Ми розповімо вам про стяжку з пінопластовими кульками, її особливості та способи реалізації.
Як утеплити погріб пінопластом своїми руками? Покрокова інструкція
Льох особливе місце в господарстві кожного - у кого є приватний будинок або дача. Саме тут зберігають запаси на зиму. Щоб льох служив вам довго, і найголовніше, правильно, необхідно підтримувати в ньому стабільну температуру протягом усього року. Ми розповімо вам покроково, як утеплити свій льох на зиму і вберегти від спеки влітку.
Чим пофарбувати пінопласт своїми руками?
Як пофарбувати пенопалст в домашніх умовах? Для цього ми підготували для вас повноцінну інструкцію, щоб полегшити для вас завдання.
Огляд декоративного пінопласту: особливості та монтаж своїми руками
Пінопласт має широке застосування в дизайні як декоративний матеріал. У нашій статті ми розповімо чому цей матеріал настільки популярний сьогодні.
Як утеплити гараж пінопластом самостійно. Повна інструкція
Ваш гараж - це будинок для вашого мотоцикла, автомобіля, причепа. І як будь-який будинок, він повинен бути надійним і теплим. Сьогодні ми поділимося з вами порадами як правильно утеплити гараж, що робити в першу чергу, які вибрати матеріали, яка черговість робіт.
Зателефонувати