Новини енергозбереження та енергоефективності

Зберігання пінопласту: термін служби і способи захисту
Як правильно зберігати пінопласт? Чого пінопласт боїться найбільше? У нашій статті ми розповімо, що необхідно знати і на що звертати увагу. Щоб ефективно користуватися матеріалом пінопласт необхідно точно розуміти які експлуатаційні характеристики і що його руйнує.
Міфи і факти про пінопласт
Навколо будівельного матеріалу пінопласт досить багато міфів та помилкових суджень. Сьогодні ми розкриємо таємницю, що є правдою, а що докорінно невірно. Ми - руйнівники міфів про пінопласт.
Фізичні властивості і технічні характеристики пінопласту
Унікальні властивості пінопласту дають сильні переваги в області утеплення, будівництва або виробництва. Ми розповімо вам як правильно іспоьзовать корисні властивості цього матеріалу.
Яка штукатурка краще короїд або баранчик?
Як правильно підібрати штукатурку для пінопласту? Яка штукатурка краще: баранчик або короїд, мінеральна або полімерна? Ми розповімо Вам в нашій статті.
Звукоізоляція пінопластом: чому цей спосіб популярний
Сьогодні в нашій статті ми розповімо про те, стота проводити шумоізоляцію пінопластом, коли це правильне рішення, головні міфи.
Що таке гранульований пінополістирол? Сфера використання
Ми підготували для Вас статтю про гранулят пінопласту. Ви дізнаєтеся що собою являє крихта пінопласту, а також коли і де її правильно застосовувати.
Екструдований пінополістирол: види, застосування, покрокова інструкція при утепленні
ЕППС надійний матеріал для будівельних робіт. Найчастіше за високі теплоізоляційні властивості - його використовують при утепленні. Ми розповімо Вам про всі тонкощі роботи з цим матеріалом.
Фасадна сітка: характеристика і сфера застосування
Фасадна сітка незамінний матеріал при будівництві, коли Вам необхідно закріпити основу. Саме тому, ми підготували статтю про те, які бувають сітки і для чого їх застосовують.
Утеплення фасаду пінопластом своїми руками: детальна покрокова інструкція
Утеплення фасаду непросте завдання для професіонала. Що вже тоді говорити про просте обивателі, який вирішив заощадити на майстра і зробити все сам? Ми допоможемо Вам все зробити правильно, щоб не довелося платити двічі. Спеціально для цього ми написали детальну покрокову інструкцію - як утеплити фасад правильно і надовго.
Зателефонувати