Новини енергозбереження та енергоефективності

Яка товщина пінопласту потрібна для утеплення стін?
Пінопласт - необхідний матеріал при утепленні житла, адміністративних і виробничих будівель. На тлі інших, його виділяють прийнятна ціна, простота в роботі і хороші теплоізоляційні можливості. Якісний пінополістирол при правильному монтажі служить десятиліттями.
Чим краще утеплити будинок зовні: пінопластом або пінополістиролом?
Серед великої кількості теплоізоляційних матеріалів є два найбільш популярних - пінопласт EPS і пінополістирол XPS. Вони повсюдно використовуються для утеплення фасадів, покрівлі, підлоги. Володіючи значним списком переваг, матеріали дають споживачам вибір, але викликають сумніви: що краще використовувати для зовнішнього утеплення будинку - пінопласт EPS або пінополістирол XPS?
Пінопласт або полістирол: в чому різниця матеріалів?
При виборі утеплювача для виконання своїми силами ремонтно-будівельних робіт можуть виникнути труднощі, пов'язані з недостатньою поінформованістю. Покупці не завжди розуміють, чим відрізняється пінопласт від пінополістиролу, тому можуть зробити помилку.
Типові помилки утеплення фасаду і стін пінопластом
Помилки при утепленні будинку пінопластом найчастіше допускають в процесі монтажу своїми руками. Їх основні причини - бажання заощадити, поспіх і ігнорування технологій. В результаті цього погіршуються теплотехнічні характеристики та естетика покриття, а також зменшується термін його служби.
Мінвата або пінопласт: який утеплювач обрати?
Стара дилема - мінеральна вата або пінопласт. Завжди виникає при плануванні теплоізоляційних робіт. Що краще впорається із завданням?
Як зробити утеплення фундаменту пінополістиролом?
Особливості правильного утеплення будинку або будь-якої іншої будівлі - це завжди повноцінна робота, комплексне утеплення. Тому сьогодні ми розглянемо роботи пов'язані з правильною теплоізоляцією фундаменту. Ви дізнаєтеся про процес робіт та рекомендації фахівців.
Утеплення дерев'яного будинку пінопластом: міфи і нюанси
Економія на обігріві полягає не стільки у використанні доступного теплоносія, скільки в ефективному утепленні. Якщо з традиційними будинками все зрозуміло, то конструкції з дерева викликають багато питань. Одине з них: «Чи можна утеплити пінопластом дерев'яний будинок зовні?».
Утеплення балкона пінопластом зсередини: покрокова інструкція
Теплоізоляція балкона дозволяє використовувати його взимку, як кабінет, оранжерею або ще одну кімнату. Відокремлено або збільшивши площу прилеглої до нього кухні, спальні. Зробити це зсередини можна своїми руками. У статті ми розглянемо необхідні етапи теплоізоляційних робіт.
Як утеплити підлогу в квартирі чи приватному будинку?
Щоб будинок був затишний, теплий, комфортний, його потрібно утеплити. Саме не утеплені підлоги є джерелом чималих тепловтрат. Грамотно проведене утеплення підлоги в сільському будинку під плитку, під ламінат або дерево позбавить домовласника від холоду взимку, дозволить заощадити на роботі майстрів, зменшить майбутні витрати на опалення.
Зателефонувати