Про компанію

ТОВ "ВІК БУД ТРЕЙД" - провідний вітчизняний виробник пінополістирольних плит (пінопласту), які використовують у системах теплоізоляції фасадів будівель і споруд.  

Маючи постійних і надійних партнерів, які виробляють і постачають якісні будівельні матеріали, фахівці компанії ВІК БУД консультують, комплектують і забезпечують своїх клієнтів всіма необхідними матеріалами для утеплення фасадів зі складу у Києві.

Власний автопарк дозволяє провести доставку продукції за вказаною адресою у зручний для замовника час.

ТОВ "ВІК БУД ТРЕЙД" - приймаємо замовлення по телефону, швидке оформлення, зручний розрахунок.

Сертифікати

Нагороди

Наші партнери

Історія створення

Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК БУД ТРЕЙД" було засновано в 2005 році і на сьогоднішній день є провідним вітчизняним виробником якісних пінополістирольних плит (пінопласту), які використовують у системах теплоізоляції фасадів будинків, будівель і споруд.

Компанія  ВІК БУД ТРЕЙД  займається повним циклом виробництва, продажу та поставок готових матеріалів для теплоізоляції фасадів у будівництві та архітектурі.

Пінопласт торгової марки ВІК БУД добре зарекомендував себе і широко використовується в процесах термоізоляції, виробничих процесах і процесах зберігання, споруд, продуктів харчування, матеріалів, сировини і техніки для ефективного контролю температурного режиму та режиму вологості. 

Наша команда представляє собою висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи, що володіють практичними знаннями і навичками в галузі технологій виробництва пінополістиролу.

 Наше виробництво:

У 2006 році був запущений завод з виробництва пінополістирольних плит - біля м. Бела Церква. Виробнича потужність заводу 35000 м³ пінопласту на місяць.
У 2008 році були запущені лінії з виготовлення поліетилену та продукції з нього і лінія по виробництву дюбеля для кріплення теплоізоляційних плит.
На початку 2011 року компанія ВІК БУД ТРЕЙД інвестувала більше 2 млн. Євро в нову технологічну лінію з виробництва пінопласту, продуктивністю 60 000 м / куб на місяць. Виробником лінії є провідний світовий лідер з виробництва обладнання. На сьогоднішній день в Україні - це найпотужніша і сучасна автоматична лінія по виробництву пінополістирольних плит.
Обладнання відповідає всім світовим вимогам і стандартам. 

 має сертифікати відповідності стандартам якості.

Наші зобов'язання не обмежуються виробництвом і постачанням високоякісної продукції. Ми вважаємо своїм обов'язком розробляти і впроваджувати інноваційні продукти, що відрізняються все більш високими експлуатаційними характеристиками і більш тривалим терміном служби. Тому ми співпрацюємо з іншими представниками нашої галузі для обміну досвідом, керівництва та підтримки професійної освіти та розвитку сектора хімічної промисловості для будівельної галузі.

Клієнтами компанії ВІК БУД ТРЕЙД є великі забудовники і будівельні маркети, виробничі компанії всіх галузей харчової, енергетичної, фармацевтичної, хімічної, легкої, судноремонтної, оборонної промисловості, а також комерційні підприємства та приватні особи.

  МИ пропонуємо

Готові рішення проблем, пов'язаних з неконтрольованим температурним режимом та режимом вологості атмосферного повітря в системах термоізоляції будівель і споруд, різних комунікаціях, а також в процесах термоізоляції продуктів харчування, процесах зберігання, транспортування техніки та товарів що вимагають специфічних умов транспортування. 
Підбір, постачання, 
пінополістирольних плит (пінопласту). 
Виготовлення 
пінополістирольних плит (пінопласту) на замовлення. 

ВАШІ вигоди:

Усунення / запобігання коливання (перепаду) температурного режиму повітря. 
Скорочення витрат на обслуговування будівель і споруд, техніки в т.ч. систем опалення та кондиціонування. 
Збільшення термінів служби будинків, будівель і споруд. 
Зниження капітальних і експлуатаційних витрат. 
Зниження сукупної вартості зберігання продукції. 
Зниження енерговитрат і, як результат, отримання більшої віддачі від Ваших вкладень.

 Гарантії:

Гарантія відповідності. Продукція відповідає усім діючим стандартам якості в т.ч. ЄС, що підтверджується Декларацією про відповідність. 
Гарантія ціни. 
Ми гарантуємо, що Ви отримаєте продукцію відмінної якості за найбільш вигідною ціною. 
Терміни виготовлення. 
Процес виготовлення продукції максимально автоматизований, що дозволяє скоротити термін виробництва. 
Крім того, ВІК БУД ТРЕЙД має власний парк автотранспорту. Це дозволяє своєчасно виконати замовлення. 
Підтримка. 
Ми надаємо консультаційну підтримку нашим партнерам і клієнтам з питань вибору відповідної марки продукції. 
Висококваліфіковані фахівці 
з багаторічним досвідом роботи. 
Термін експлуатації 
продукції більш 25 років.

  Ми КРАЩІ, тому що:

Робимо Ваш бізнес більш конкурентоспроможним, підвищуючи ефективність процесів виробництва і зберігання. 
Використовуємо перевірені технології виготовлення продукції, які орієнтовані на вирішення Ваших ключових задач.

Успішно впроваджуємо нові технології в національне виробництво!

Зателефонувати