Графітонаповнений пінопласт АКТУАЛЬНУ ЦІНУ УТОЧНЮВАТИ У МЕНЕДЖЕРА
VIKBUD GRAPHITE EPS 60 з щільністю 12 кг/м³ і теплопровідністю 0,032 Вт / (м · К) - вдосконалений матеріал з додаванням графітових гранул для поліпшення початкових термоізоляційних властивостей пінопласту. В результаті такого вдосконалення, вдалося на 20% знизити коефіцієнт теплопровідності матеріалу, що в свою чергу дозволяє зменшити товщину теплоізоляції при утепленні.
Засіб призначений для ґрунтування сильно поглинаючих основ. Стабілізує і зміцнює слабкі та нестабільні поверхні. Збільшує адгезію. Застосовується всередині і зовні будівель.
Термоізоляційна заглушка виконана з пінопласту марки EPS 60 (щільність 12 кг / м.куб), призначена для усунення містка холоду в місцях кріплення дюбелем теплоізоляції до фасаду, тим самим забезпечуючи максимальну ефективність термоізоляційного шару.
Профіль кутовий ПВХ з армуючою сіткою застосовується для зміцнення і захисту зовнішніх кутів систем теплоізоляції, кутів віконних, дверних прорізів будівель, а також деформаційних швів.
Профіль кутовий ПВХ із сіткою 10х10 см застосовується для армування та захисту зовнішніх кутів утеплювальних систем, кутів віконних, дверних прорізів, деформаційних швів.
Клейова суміш Kreisel 210 призначена для приклеювання плит з пінополістиролу. Являє собою суху суміш в'яжучого компоненту, мінерального заповнювача і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо- і морозостійкістю, високою адгезією до основи і до пінополістирольних плит. Суміш призначена для приклеювання пінополістирольних теплоізоляційних плит до зовнішніх стін будинків та споруд. Основами для приклеювання ізоляційних плит можуть бути в т.ч.: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, бетонів з легкими заповнювачами, пористих бетонів з необробленою поверхнею, оштукатурені або з фактурним шаром на поверхні.
Доступний та популярний декор сучасних інтер'єрів – камін з пінопласту. Він створює затишок там, де не можуть потріскувати у вогнищі справжні поліни. Ми розповімо, що потрібно і як зробити імітацію каміна своїми рукам
Ми робимо огляд ринку України, визначаємо, чому найчастіше вибір пінополістиролу є економічно вигіднішим, а також знайомимося з головними виробниками цього утеплювача.
Незнімна опалубка дозволила скоротити робочий час будівельників, тому стала найпоширенішим способом задати ідеальну геометрію стін будівлі. Однак відсутність етапу демонтажу не тільки економить час - це дозволяє заощадити на будматеріалах. Адже опалубка стає частиною несучої зовнішньої стіни будівлі і може виступати, як тепло-і звукоізолюючий матеріал, може стати частиною фінального оздоблення фасаду.
Будинки, побудовані за принципом «колодязної» кладки, мають незаперечну перевагу - широкий зазор між зовнішньою і внутрішньою стінами дозволяє утеплити житло пінопластовою крихтою. Цей спосіб ефективний і бюджетний. Є багато компаній, що пропонують послуги з задування пінопластовою крихтою, але багато хто робить це своїми руками.
Вода в каркасному басейні може швидко холонути в нічний час, особливо коли температура повітря опускається нижче 15 градусів. Підкладка під басейн зберігає температуру води, не дозволяючи йти теплу в землю збільшуючи тривалість купального сезону.
Один з найпопулярніших матеріалів, який використовують з цією метою, - екструдований пінополістирол який укладається в основу басейну. Він служить роками, не вбирає в себе воду і не боїться гниття. Про ці та інші особливості застосування пінополістиролу в якості підкладки під басейн - читайте в нашій статті.
Яким би ідеальним не був куплений ламінат, він не буде добре лежати і виглядати без "бійця невидимого фронту" - підкладки. Вона мінімізує навантаження на ламіноване покриття при ходінні, захищає його від вологи, продовжує життя замкових з'єднань, гасить дзвінкі звуки капців і домашніх туфель. Один з найпопулярніших матеріалів для підкладки - екструдований пінополістирол. ЕППС володіє повним набором характеристик, необхідних для цієї ролі в “пирозі” підлогового покриття.
Теплі, міцні і неймовірно легкі вулики з пінополістиролу прийшли до нас з холодної Фінляндії зовсім недавно і швидко поширилися серед українських пасік. Причина цього - поєднання доступності і практичності таких будиночків, а також можливість зробити їх самостійно, скоротивши витрати на облаштування бджіл. Сьогодні ми розповідаємо, про те, який пінополістирол краще використовувати для побудови вуликів, про переваги і недоліки таких споруд.
Пінопластові вулики вимагають від бджолярів мінімальних вкладень і зусиль. Легкі будиночки коштують недорого, вони піддаються ремонту і їх не треба додатково утеплювати. Матеріал продається в багатьох магазинах, а зробити вулика з пінопласту можна своїми руками. Але найголовніший плюс таких конструкцій - комфорт бджіл. Вони успішно зимують, відмінно розвиваються навесні, а ройливость у них помітно менше, ніж у мешканців дерев'яних будиночків.