Новини енергозбереження та енергоефективності

Як утеплити підлогу в квартирі чи приватному будинку?
Щоб будинок був затишний, теплий, комфортний, його потрібно утеплити. Саме не утеплені підлоги є джерелом чималих тепловтрат. Грамотно проведене утеплення підлоги в сільському будинку під плитку, під ламінат або дерево позбавить домовласника від холоду взимку, дозволить заощадити на роботі майстрів, зменшить майбутні витрати на опалення.
Як легко різати пінопласт без крихт самостійно?
Як правильно різати пінопласт? У нашій статті ми розповімо про способи різання і принципах роботи з пінопластом.
Дюбель: види та застосування, поради для правильного вибору кріплення
Підбір правильного кріплення при монтажі теплоізоляційних матеріалів важлива частина ремонтних робіт. Від цього залежить надійність всієї конструкції, ми пропонуємо вам дізнатись, які ж дюбеля варто використовувати і як це робити правильно.
Покрокова інструкція теплоізоляції фургона своїми руками
Промислові автомобілі при проведенні комерційної діяльності часто потребують поліпшення і адаптації. Сьогодні ми розповімо вам як правильно провести теплоізоляцію фургона самостійно.
Пінополістирол для внутрішнього утеплення стін будинку, квартири, лоджії
Для утеплення квартири або будинку можна використовувати не лише пінопласт, але й пінополістирол. У нашій статті ми розповімо про особливості його використання, можливі плюси і мінуси для вас.
Як зробити стяжку з пінопластовими кульками самостійно?
Одна з основ ремонту - це роботи по заливці підлоги. Правильна рівна стяжка важлива частина робіт, результати якої ви будете відчувати в подальшому. Ми розповімо вам про стяжку з пінопластовими кульками, її особливості та способи реалізації.
Як утеплити погріб пінопластом своїми руками? Покрокова інструкція
Льох особливе місце в господарстві кожного - у кого є приватний будинок або дача. Саме тут зберігають запаси на зиму. Щоб льох служив вам довго, і найголовніше, правильно, необхідно підтримувати в ньому стабільну температуру протягом усього року. Ми розповімо вам покроково, як утеплити свій льох на зиму і вберегти від спеки влітку.
Чим пофарбувати пінопласт своїми руками?
Як пофарбувати пенопалст в домашніх умовах? Для цього ми підготували для вас повноцінну інструкцію, щоб полегшити для вас завдання.
Огляд декоративного пінопласту: особливості та монтаж своїми руками
Пінопласт має широке застосування в дизайні як декоративний матеріал. У нашій статті ми розповімо чому цей матеріал настільки популярний сьогодні.
Калькулятор Зателефонувати