Новини енергозбереження та енергоефективності

Яка штукатурка краще короїд або баранчик?
Як правильно підібрати штукатурку для пінопласту? Яка штукатурка краще: баранчик або короїд, мінеральна або полімерна? Ми розповімо Вам в нашій статті.
Звукоізоляція пінопластом: чому цей спосіб популярний
Сьогодні в нашій статті ми розповімо про те, стота проводити шумоізоляцію пінопластом, коли це правильне рішення, головні міфи.
Що таке гранульований пінополістирол? Сфера використання
Ми підготували для Вас статтю про гранулят пінопласту. Ви дізнаєтеся що собою являє крихта пінопласту, а також коли і де її правильно застосовувати.
Екструдований пінополістирол: види, застосування, покрокова інструкція при утепленні
ЕППС надійний матеріал для будівельних робіт. Найчастіше за високі теплоізоляційні властивості - його використовують при утепленні. Ми розповімо Вам про всі тонкощі роботи з цим матеріалом.
Фасадна сітка: характеристика і сфера застосування
Фасадна сітка незамінний матеріал при будівництві, коли Вам необхідно закріпити основу. Саме тому, ми підготували статтю про те, які бувають сітки і для чого їх застосовують.
Утеплення фасаду пінопластом своїми руками: детальна покрокова інструкція
Утеплення фасаду непросте завдання для професіонала. Що вже тоді говорити про просте обивателі, який вирішив заощадити на майстра і зробити все сам? Ми допоможемо Вам все зробити правильно, щоб не довелося платити двічі. Спеціально для цього ми написали детальну покрокову інструкцію - як утеплити фасад правильно і надовго.
Як правильно економити на послугах ЖКГ ?
Що робити в 2020-2021 році? З осені 2018 року ціна на газ для населення підвищилась на 23,5%. Відповідно піднімуться тарифи і на інші послуги ЖКГ, і в першу чергу зростуть цифри в платіжках за тепло. При такій економічній ситуації в країні простим жителям жити стає все складніше. Ми пропонуємо Вам заощадити значну суму грошей взимку за допомогою утеплення і декількох простих правил економії.
Інструкція як клеїти пінопласт
Пінопласт часто використовують саме в сфері теплоізоляції. При монтажних роботах завжди одним з перших виникає питання: як правильно приклеїти пінопласт і чи варто це робити взагалі. Сьогодні ми розкриємо всі нюанси цього делікатного будівельного питання. Розглянемо, які матеріали використовують, їх переваги і недоліки, а також в якому порядку потрібно виконувати всі роботи.
Як користуватися пінопластом для утеплювання правильно?
Пінопласт є одним з кращих матеріалів для утеплювання по співвідношенню ціна-якість і швидкості проведення робіт. Але лише при правильному використанні Ви зможете досягнути обіцяного результату.
Зателефонувати