Новини енергозбереження та енергоефективності

Підкладка під ламінат з екструдованого пінополістиролу
Яким би ідеальним не був куплений ламінат, він не буде добре лежати і виглядати без "бійця невидимого фронту" - підкладки. Вона мінімізує навантаження на ламіноване покриття при ходінні, захищає його від вологи, продовжує життя замкових з'єднань, гасить дзвінкі звуки капців і домашніх туфель. Один з найпопулярніших матеріалів для підкладки - екструдований пінополістирол. ЕППС володіє повним набором характеристик, необхідних для цієї ролі в “пирозі” підлогового покриття.
Який пінополістирол краще для вуликів?
Теплі, міцні і неймовірно легкі вулики з пінополістиролу прийшли до нас з холодної Фінляндії зовсім недавно і швидко поширилися серед українських пасік. Причина цього - поєднання доступності і практичності таких будиночків, а також можливість зробити їх самостійно, скоротивши витрати на облаштування бджіл. Сьогодні ми розповідаємо, про те, який пінополістирол краще використовувати для побудови вуликів, про переваги і недоліки таких споруд.
Виготовлення пінопластових вуликів в домашніх умовах
Пінопластові вулики вимагають від бджолярів мінімальних вкладень і зусиль. Легкі будиночки коштують недорого, вони піддаються ремонту і їх не треба додатково утеплювати. Матеріал продається в багатьох магазинах, а зробити вулика з пінопласту можна своїми руками. Але найголовніший плюс таких конструкцій - комфорт бджіл. Вони успішно зимують, відмінно розвиваються навесні, а ройливость у них помітно менше, ніж у мешканців дерев'яних будиночків.
У яких областях використовується пінопласт?
Пінопласт - легкий матеріал, який може приймати на себе серйозні навантаження. І хоч найчастіше його називають "утеплювачем", область застосування пінополістиролу виходить за рамки теплоізоляції. Його властивості знайшли своє застосування в архітектурі, рекламі, садівництві, машинобудуванні та інших сферах.
Як правильно утеплити кришу будинку пенопластом?
Теплоізоляція покрівлі пінопластом демонструє хороші результати на багато років. Можливості матеріалу дозволяють перетворити приміщення під покрівлею в житлову кімнату, так як EPS забезпечує температурний комфорт і нормальний рівень вологості в приміщенні.
Яким клеєм клеїти пінопласт?
Якісний пінопласт зберігає тепло в будинку не менше 50 років. Але так довго він може демонструвати свої властивості, якщо надійно зафіксований. Наша стаття - про те, як вибрати клей для пінопласту.
Чим правильно штукатурити пінопласт зовні для теплоізоляції?
Оштукатурювання захищає пінопласт EPS від пошкоджень механічного характеру, руйнівного впливу ультрафіолету, температурних “гойдалок” і перепадів вологості. Це - необхідний етап теплоізоляційних робіт. Ми розповімо, як вибрати штукатурку для пінопласту і як правильно провести оштукатурювання, щоб матеріал служив не менше 50 років, і естетика обробки була бездоганною.
Яка товщина пінопласту потрібна для утеплення стін?
Пінопласт - необхідний матеріал при утепленні житла, адміністративних і виробничих будівель. На тлі інших, його виділяють прийнятна ціна, простота в роботі і хороші теплоізоляційні можливості. Якісний пінополістирол при правильному монтажі служить десятиліттями.
Чим краще утеплити будинок зовні: пінопластом або пінополістиролом?
Серед великої кількості теплоізоляційних матеріалів є два найбільш популярних - пінопласт EPS і пінополістирол XPS. Вони повсюдно використовуються для утеплення фасадів, покрівлі, підлоги. Володіючи значним списком переваг, матеріали дають споживачам вибір, але викликають сумніви: що краще використовувати для зовнішнього утеплення будинку - пінопласт EPS або пінополістирол XPS?
Зателефонувати