Якісний пінопласт ціна від виробника.

ВАЖЛИВО! Для досягнення найбільшого ефекту та економії при застосуванні термоізоляції на основі пінополістирольних листів рекомендовано використовувати пінопласт щільністю не менше 15 кг/м³ та товщиною не менше 100 мм.! Ціна пінопласту вказана за 1м³

 

Пінопласт - 25 ФАСАД-ЕКО (ТУ-8 кг/м³) 636 грн/м³
Пінопласт 25 Газова Незалежність (ТУ-9 кг/м³) 724 грн/м³
Пінопласт ПСБ-С-25 (ДСТУ - 15,1 кг/м³) 1239 грн/м³
Пінопласт 35 Дах/Підлога (ТУ - 14 кг/м³) 1101 грн/м³

Пінопласт він же пінополістирол

Пінопласт або пінополістирол - сучасний легкий полімерний утеплювач, проводиться нашою компанією на власному виробництві безпресовим методом з маси дрібних полістирольних гранул, які обробляють водяною парою нагрітим до високої температури під тиском. В результаті гранули наповнюються повітрям і збільшуються в розмірі в десятки разів, після чого отриману повітряну масу поміщають у форми, в яких відбувається формування пінопластових блоків. Після охолодження блоки нарізають на плити певної товщини і розміру.

Пінопласт - один найпоширеніших видів утеплювачів, що користується великим попитом завдяки порівняно невисокій вартості і багатьом позитивним експлуатаційним якостям. Пінопластові плити нашого виробництва мають такі властивості:

Утеплення даним матеріалом проводиться в складі конструкції зовнішніх стін, перекриттів і дахів. Якщо побажаєте купити пінопласт на нашому сайті, Ви зможете заощадити, тому що виробник завжди зможе запропонувати ціни дешевші. Наш пінопласт по ціні буде нижче середньоринкової.