Клей для пінопласту

Ми пропонуємо якісні клейові суміші для пінопласту  та  мінвати.

№ п/п Марка Од.виміру Витрати, кг / м² Витрати мішка-балону / м² Ціна, грн./м² Ціна, грн.
1 Клейова суміш Siltek T-75 для кріплення пінополістирольних плит та мінеральної вати 25 кг 5,0 5,0 20,16 100,80
2 Клейова суміш для пінопласта, Styropor-Кlebemortel 210 25 кг 4,5-5,0 5,0

18,63

98,04
3 Клейова суміш для кріплення плит з мінеральної вати, MW KLEBEMÖRTEL 230 25 кг 5,0 5,0 21,00 116,04
4

Клейова суміш для систем утеплення з використанням мінеральної вати
армуюча, MW ARMIERUNGS GEWEBEKLEBER 240

25 кг 6,0 4,2 32,79 150,00
5 Піна монтажна Soma Fix (професійна піна-клей PROFIT 750мл), для теплоізоляційних плит 750 мл 75 мл - 53,6 мл 10 мл - 14 мл 15,50 - 11,07
155,04

Клей для пінопласту економить ваші гроші

Для того щоб в перспективі максимально скоротити витрати на обслуговування фасаду, який утеплюється, вам знадобиться клей для пінопласту. Для фіксації теплоізоляційних плит не завжди достатньо спеціальних пластикових дюбелів. Поодинці ні сітка, шпаклівка, штукатурка не забезпечують гідну міцність пирога стіни.

Чому не можна обійтися без приклеювання пінопласту

Справа в тому, що загальна маса всіх наступних шарів (орієнтовно - 5 кг на 1 м2) рівномірно розподіляється по зовнішній поверхні утеплювача. Коли лист внутрішньою частиною надійно приклеєний до стіни, дюбель виконує лише свою задачу (додаткова підтримка пінопласту).

Якщо ж листи тримаються лише на пластиковому кріпленні, то частина ваги обробки тисне на тонку ніжку. Сам дюбель від цього страждає найменше - рифлена трубка і широкий капелюшок мають значний запас міцності. А ось навантаження на пінопласт тут розподілено не по тиловій поверхні листа, а на стінки невеликих отворів. Це може призвести до неприємних наслідків.

Що відбувається, коли пінопласт не приклеєний

Навіть мінімальна просадка стіни призведе до появи зазору між основою та пінопластом. Через що:

З'являться чи ні видимі сліди цієї активності всередині приміщення, спрогнозувати складно. Але можна впевнено сказати: для стіни-основи і зовнішньої оштукатуреної поверхні скупчення всередині вологи - справжня проблема. У кліматичних умовах північних областей України (Київ, Чернігів, Житомир) вона зазвичай проявляється вже через 2-3 роки. І завжди вимагає чималих вкладень.

Спеціальні клейові суміші виключають такий розвиток подій. Їх видове різноманіття дозволяє вам швидко утеплити фасад і без надмірних витрат отримати довговічний якісний результат.

Виберіть відповідний варіант економії

У структуру армованого клею, крім міцного синтетичного волокна, входять гідрофобізатори. З ними клейовий шар забезпечує гідну гідроізоляцію фасаду. Без клейової суміші вже через 5 років доведеться обробляти будинок знову, а це подорожчання додаткових витрат мінімум на 33 гривні з кожного м2.

Клей-піна позбавляє вас від усіх труднощів, які супроводжують змішування сухих сумішей, відрізняється найвищою адгезію до різних матеріалів і обходиться менш ніж в 15 гривень / м2. Відмовившись від того, щоб купити його зараз, в майбутньому ви ніколи не пробачите собі такої скупості.

На чому ще можна заощадити

Економити можна буде на доставці оптової партії - вантажі в обсязі від 50.4 м3, для пінопласту, ми безкоштовно розвозимо адресатам в більшість міст Київської, Житомирської, Вінницької, Чернігівської, Черкаської областей. Клеї ми доставляємо по Києву та області.

Багато наших клієнтів виграють, користуючись можливістю самовивозу замовлених товарів зі складу в Києві.

Вам найвигідніше починати з економії часу. Просто зателефонуйте, і ми допоможемо вибрати відповідні матеріали, запропонуємо кращу ціну і без зволікання оформимо замовлення.