Фарба для підготовки поверхні

Акрилова фарба для фасадів та кімнат

У нашому інтернет-магазині можна купити акрилову фарбу для фарбування внутрішніх стін та фасадів. Універсальний склад має широкий спектр застосування і може використовуватися, як самостійна фарба або основа для колорування.

Ми пропонуємо продукцію популярних брендів Ceresit і Kreisel за низькою ціною, вигідною, як оптовим покупцям, так і тим, хто робить ремонт тільки у власному будинку.

Поверхні, які підходять для фарбування

Акрилова фарба з каталогу "ВІК БУД" призначена для:

Перед фарбуванням всі основи повинні бути підготовлені: очищені від пилу, зашкірені, прогрунтовані. Стіни з розчинними у воді покриттями (шпалери, вапняна побілка) - вимиті і висушені, а потім прогрунтовані.

Переваги акрилової фарби

Не дивлячись на те, що пофарбованим стінам не страшні зимові холоди, використовувати і зберігати фарбу при мінусовій температурі не можна. Малярські роботи потрібно проводити при показаннях термометра вище 5 градусів.

Купити акрилову фарбу в Україні

Фарба з нашого каталогу може використовуватися, як основа під колорування. Вона поєднується з усіма колоруючими системами. Це істотно знижує вартість робіт, якщо дизайн включає кілька відтінків. Не потрібно купувати кілька різних банок заради невеликих ділянок, досить змішати на базі однієї фарби кілька відтінків.

У нас ви можете купити акрилову фарбу з самовивозом або доставкою по Києву та Київській області. Вартість послуг залежить від обсягу замовлення і віддаленості Вашого об'єкту.

Зробити будинок красивим легко! Вибирайте відтінки під настрій!